Нашому курнику вже 12 років. Підлогу ми залишили земляну, по-перше із економії, по-друге, щоб волога уходила в землю, тільки настелили оцинковану сітку від мишей і щурів. Але за цей час сітка в багатьох місцях продралася. Бо вона тоненька, а від курпомету сильно кородує, ще й пошкоджується кожен раз при вигрібанні курпомету. В діри почали пролазити щури, гризти курчат і комбікорм. Дуже незручно було згрібати курпомет. Тому в одну із своїх відпусток я зробив апгрейд курника.
Вирівняв підлогу, підсипав в заглиблення піску, настелив плівку, уклав арматурну сітку і встановив маяки
Встановив жолоб для заливки бетону
Залили бетон
Я зробив стяжкку
Зробив нові яслі для бройлерів, з урахуванням досвіду (перші були 1, 5х1, 5 м, нові 1х3 м)