Поделиться:
Форум Дом в деревне Добавить в Избранное   Форум Помещик.com Сделать Стартовой  

Здравствуйте! Для доступа ко всем сервисам, пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Помещик.com » Форум » Общение и знакомства » Кутівщина place

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 Ответить   Создать тему   Создать статью   Создать опрос   Создать встречу   Подписаться   Печатать 
Автор

Тема: Кутівщина place

ajshja
Киев

Анкета
Веб-сайт
Письмо

Знаєте що таке ЩАСТЯ?
Це приїхати в село після 3 тижнів у Києві, ледве-ледве відчинити хвіртку, бо снігу намело по коліна, високо задираючи ноги добратися до хати, метнутися кабанчиком по дрова, розтопити грубку, поставити на неї обидва відра з льодом (так, в хаті трошки прохолодно було)) та металевого чайника. Добре що хоч у ванній обігрівач був ввімкнений, і нічого не замерзло. І поки все на грубці нагрівається та закипає -- вийти на двір, побачити, яке все навкруги біле-білісіньке, чистеньке, тихе та гарне. Й подумати, що лопату для прибирання снігу тре" було б придбати заздалегіть...)) А тепер просити якихось сусідів, щоб позичили свою)
Залетіла сюди щаслива, хоч завтра і буду мати клопоту викопуючи двір. А то в Києві останніми днями вже просиналася й одразу плакала, так не хотіла там бути.
Завжди має бути план "Б". Б -- бар.
3 пользователя выразил(и) благодарность ajshja за это сообщение

13 Янв 2016 16:43
 Ответить   Изменить   Поблагодарить   Не согласиться   Сообщить модератору   Ссылка 

Montreal
Монреаль

Анкета
Письмо

ajshja,

Навіть не можу уявити що буде твоя дівчина згадувати про своє дитинство!

Дай Боже вам всім здоров'я і довгих років життя!

14 Янв 2016 06:43
 Ответить   Изменить   Поблагодарить   Не согласиться   Сообщить модератору   Ссылка 

Administrator

Телешовка

Важных: 62
Анкета
Веб-сайт
Письмо

13 Янв 2016 16:43 ajshja сказал(а):
Знаєте що таке ЩАСТЯ?
Це приїхати в село після 3 тижнів у Києві,

У нас в сім'ї коли хтось повертається після мандрів додому, частіше з Києва, змиває "городський" бруд, вечеряє, відкидається у кріслі, і, відчуваючи, як далеко залишився сморід, грюкіт, товкотнеча, вимовляє фразу з "Матирці 2": "Як гарно вдома!"

Выключите телевизор и почитайте Украинскую правду. Но если вместо мозгов вата - это бесполезно

15 Янв 2016 00:48

ajshja
Киев

Анкета
Веб-сайт
Письмо

14 Янв 2016 06:43 Montreal сказал(а):
ajshja,

Навіть не можу уявити що буде твоя дівчина згадувати про своє дитинство!

Дай Боже вам всім здоров'я і довгих років життя!

ггг, так, не жалію маленьку))))

Насправді дочку привіз чоловік через добу, я спеціально приїхала раніше, щоб прогріти хату для них)

Дякую, навзаєм бажаю вам всього найкращого!
15 Янв 2016 00:48 Administrator сказал(а):
У нас в сім'ї коли хтось повертається після мандрів додому, частіше з Києва, змиває "городський" бруд, вечеряє, відкидається у кріслі, і, відчуваючи, як далеко залишився сморід, грюкіт, товкотнеча, вимовляє фразу з "Матирці 2": "Як гарно вдома!"

Розумію. А в Києві часто кажу "Хочу додому!" тобто в село. Я реально щаслива тут. І дуже рада, що поїздка до Ірландії відкладається на якийсь час.. Хочу в цьому сезоні завести індикив та курей. А то не завела з осені, бо думала, що прийдеться звідси їхати.

До речі прикол. Коли я стала розгрібати сніг, то спочатку один сусід вийшов з лопатою, потів підтягнувся другий. Стали, втрьох трохи розгребли. Їм аби с кимось поспілкуватися) Вони до мене гарно ставляться, але кажуть, що я мало спілкуюся, якби ще стояла тринділа з ними щодня по півгодинки -- о, була б ідеальна сусідка))

Іііі... Вітаю усіх з серединою зими!
Ще половинка - і буде весна!
Так швидко ця половина промайнула, я й не помітила

1 пользователь выразил(и) благодарность ajshja за это сообщение

15 Янв 2016 16:04

Montreal
Монреаль

Анкета
Письмо

15 Янв 2016 16:04 ajshja сказал(а):
Іііі... Вітаю усіх з серединою зими!
Ще половинка - і буде весна!
Так швидко ця половина промайнула, я й не помітила

Не знаю як дійшов до цього висновка але рахую сезони від сонцестояння. Місцева погода лише підтверджує цю тезу. На католицьке Різдво ще без сніга були. Але зараз щасливий що сніга поки що небагато а вже 15-е січня. Бо ми тут до квітня цю білу гидоту вигрібаємо.

1 пользователь выразил(и) благодарность Montreal за это сообщение

15 Янв 2016 16:49

Administrator

Телешовка

Важных: 62
Анкета
Веб-сайт
Письмо

15 Янв 2016 16:49 Montreal сказал(а):
Не знаю як дійшов до цього висновка але рахую сезони від сонцестояння. Місцева погода лише підтверджує цю тезу.

Є така давня приказка: " 22 грудня сонце пішло на літо, а зима на мороз".

Выключите телевизор и почитайте Украинскую правду. Но если вместо мозгов вата - это бесполезно

15 Янв 2016 18:24

ajshja
Киев

Анкета
Веб-сайт
Письмо

15 Янв 2016 18:24 Administrator сказал(а):
൞ грудня

Аааа, Белая Логіка

15 Янв 2016 20:04

ajshja
Киев

Анкета
Веб-сайт
Письмо

Блин, некуда написать крик души, в ФБ не напишешь, бо именно там и навеяно, и если напишу, будет палевно, вроде пальцем показать. Короче, вот есть девушки, которым срочно надо отношения, в идеале -- замуж, но для начала бешеной любови хочется, причём я как-то не замечала желания, чтоб самой башку снесло от любви, не видела искреннего интересна к мужчинам, любопытства, радости от общения. А именно "полюби меня!" "меня, меня!" И ладно бы, но когда для этого адекватная вроде девушка рисует себе совершенно страшные брови (татуаж), считая это ceкcи, а взгляд и лицо такое -- в хорошем смысле агрессивным, ну типа чёрная пантера, а на самом деле там запущенный брежнев, это... это так грустно, что хочется схватить её за руку, отвести в укромное место и промыть мозги, не выбирая выражений. Хорошая же девушка, я её знаю, и хотелось бы ей всего хорошего, но... но эти призывные позы на фото с выпячиванием груди, эти брови, это выражение лица... Дорогая, пожалуйста, что ты делаешь, прекрати((( Я бы и внимания не обратила, если бы она же недавно не спрашивала у меня, почему она до сих пор не замужем, а ведь хочется. Что ж, это слишком сильно заметно

15 Янв 2016 20:51

Anfisa
Телешовка

Важных: 19
Анкета
Веб-сайт
Письмо

15 Янв 2016 20:04 ajshja сказал(а):
Аааа, Белая Логіка

, вообще то там должно быть " 22, но когда их поставишь вместе, то они почему-то превращаются в БЛ

15 Янв 2016 21:13

ajshja
Киев

Анкета
Веб-сайт
Письмо

15 Янв 2016 21:13 Anfisa сказал(а):
, вообще то там должно быть " 22, но когда их поставишь вместе, то они почему-то превращаются в БЛ

Та да, я заметила, что некоторые сочетания дают неожиданный рез-т)

15 Янв 2016 21:29

Montreal
Монреаль

Анкета
Письмо

15 Янв 2016 20:51 ajshja сказал(а):
Дорогая, пожалуйста, что ты делаешь, прекрати((( Я бы и внимания не обратила, если бы она же недавно не спрашивала у меня, почему она до сих пор не замужем, а ведь хочется. Что ж, это слишком сильно заметно

Сама і відповіла на своє питання.

15 Янв 2016 22:42

ajshja
Киев

Анкета
Письмо

15 Янв 2016 22:42 Montreal сказал(а):
Сама і відповіла на своє питання.

Так замуж хотеть -- это ж не плохо, а очень даже хорошо. Я всё понять не могла, что меня так цепляет и отталкивает. Ведь даже не само желание, а.. ну пошлость. Хотя наверное каждой твари есть по паре, и что мне пошлость, то её паре радость. Я тут сопереживаю, что с такой демонстрацией себя в качестве мяса на витрине девушка отпугивает скорее, а не привлекает. А может кого-то как раз и привлечёт, как раз по сеньке шапку. На том и успокоюсь)) Главное, чтоб за советами не пришла снова) а то ж я снова начну))
Воображаемые друзья -- это модно)

гг, для меня это анекдот года)))

- И давно ваш спиногрыз начал дешевые понты кидать?
- А вы точно детский психолог?

17 Янв 2016 13:34

ajshja
Киев

Анкета
Письмо

Сніжок. Дорогу почистили.

3 пользователя выразил(и) благодарность ajshja за это сообщение

20 Янв 2016 22:02

Anfisa
Телешовка

Анкета
Веб-сайт
Письмо

20 Янв 2016 22:02 ajshja сказал(а):
Сніжок. Дорогу почистили.

Красота!
А как там ваши занятия фитнесом? В смысле, как идет очистка двора?

21 Янв 2016 17:37

ajshja
Киев

Анкета
Письмо

21 Янв 2016 17:37 Anfisa сказал(а):
Красота!
А как там ваши занятия фитнесом? В смысле, как идет очистка двора?

Лер, а шо там чистить) Оту кучу, что грейдер накидал, расчистила, ну и сам выезд разровняла немного, просто потому что разогналась и настроение было хорошее)
А сам двор даже чистить не пришлось -- прокопала дорожку от ворот до дома, протоптала другую до сараюшки с дровами, да и всё. Джип и по нерасчищенному двору, как оказалось, отлично разворачивается))

Жду весну, хочу индюков и кур. Хватит с меня без птички, птичка -- это весело)

22 Янв 2016 04:50

Montreal
Монреаль

Анкета
Письмо

Мабуть той рідкісний рік коли вам там в Україні більше сніга треба розкидати ніж нам в Канаді.

22 Янв 2016 18:41

ajshja
Киев

Анкета
Письмо

Соционическое)
На этом фото два Бальзака и два Наполеона
Фото называется "Гамма бьётся в экстазе"))

22 Янв 2016 18:41 Montreal сказал(а):
Мабуть той рідкісний рік коли вам там в Україні більше сніга треба розкидати ніж нам в Канаді.

Сніг реально тішить
Погано тільки, що під снігом -- лід. Оті коливання температури +/- , які були до морозів, -- як то кажуть "були лишні"))
2 пользователя выразил(и) благодарность ajshja за это сообщение

24 Янв 2016 02:57

ajshja
Киев

Анкета
Письмо

- Від тебе пахне любов"ю..
-Це котлети.
Приходила в гості моя перша свекруха. Давно її не бачила, з літа. Ми з нею подруги, з мене навіть жартували, що тоді я вийшла заміж не за чоловіка, а за свою свекруху, і це правда)) Тут їй заманулося спекти торта, а їсти його самій неприкольно, тож вона прийшла до нас з тортом по снігопаду, що аж очі залипав. Більше трьох годин тринділи ми з нею про всяке. А потім я подумала, що в старості хотіла б мати маленьку кімнатку десь, хоч у будинку престарілих, щоб було ліжечко невеліке, гарні окуляри та купа книжок. І кіт. Навіть якщо я помру раніше кота -- його заберуть до себе інші старенькі, не пропаде.

25 Янв 2016 22:54

Anfisa
Телешовка

Анкета
Веб-сайт
Письмо

25 Янв 2016 22:54 ajshja сказал(а):
- Від тебе пахне любов"ю..
-Це котлети.

Це прекрасно!

26 Янв 2016 08:15

ajshja
Киев

Анкета
Письмо

Мой старший ребёнок (мальчик, 21 год) увидел тетрадку младшей сестры, 2 класс:
- Соня, у тебя почерк, будто ты отсидела в тюрьме лет 50)))

2 пользователя выразил(и) благодарность ajshja за это сообщение

27 Янв 2016 17:19
Сейчас в теме:
Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 Ответить   Создать тему   Создать статью   Создать опрос   Создать встречу   Подписаться   Печатать 

Помещик.com » Форум » Общение и знакомства » Кутівщина place

Форма для быстрого ответа

Полная форма для ответа »
Время на форуме: 21 Сен 2020 06:51

© 2009-2018 Виталий и Валерия Воробьевы. Администратор