Поделиться:
Форум Дом в деревне Добавить в Избранное   Форум Помещик.com Сделать Стартовой  

Здравствуйте! Для доступа ко всем сервисам, пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.

Помещик.com » Форум » Жизнь в деревне » Стaтья: Парус на надувной лодке

Страницы: 1 2
 Ответить   Создать тему   Создать статью   Создать опрос   Создать встречу   Подписаться   Печатать 
Автор

Тема: Стaтья: Парус на надувной лодке

Heinz_Adler

Киев

Анкета
Письмо

30 Мар 2021 23:07 Administrator сказал(а):
Гарна швидкість при такому вітрі. І дуже швидко міняєте галс. У мене з цим складно.

Ви, доречі, розраховували центри вітрильності та спротиву?

Дуже складно тут розраховувати щось, Більше схоже на те що "вгадав"

Насправді, при старому вітрильному споряджені, було достатньо відчутно бажання привестися, особливо якщо не сам ідеш, і човен завантажений рівномірно.

У Вас спорядження типу кет, він гарантовано хоче увалитись під вітер в будьякій ситуації. тому треба слідкувати за вітрилом, і частіше знівітрювати коли хочеш привестися (імхо).

В мене простіше, бо генуя, в силу того, що вона попереду, бажає увалити корабель під вітер, а грот - в силу того що позаду, навпаки, хоче його поставити в левентік.

І тому балансуючи ці вітрила(натягом шкотів в першу чергу) ми легко можемо встановити баланс і врівноважити руля.

Більше того. Я передбачив можливість регулювання нахилу щогли ВПЕРЕД за допомогою регулювання нахилу бушпріта.

Це може трохи змістити ЦП вперед, якщо буде така необхідність, але я її поки не намацав.

Я гадав що доведеться балансувати геную бізанню, але як сьогодні з'ясувалось - дарма хвилювався. Бізань зайва.

Тепер треба ще допрацьовувати керування, тут в мене поки що трабли з купою зайвих мотузок, особливо коли доходить до команди "Волю генакеру! " От там галсувати складно. аде, що порадувало, галфвінд генакер тягне дуже пристойно.

Підсумовуючі - на перегони ще не готовий, тре попрацювати) !

ррр. сам себе заплутав. з приводу нахилу щогли.

звісно, вона нахилена НАЗАД. що складно не помітити по фото, але бушпрітом можна регулювати цей нахил, і зробити трохи вертикальнішою. от що мав на увазі.
А . Ну і ще. я тільки зараз звернув увагу що обидва повороти , які ми бачимо на відео - повороти фордевінд. Але якщо є вітер то і оверштаг не велика проблема, єдине - переносити шкот генуї навколо вант і щогли. Ну, це невідємна особливість генуї. Меньший стаксель був би простіше. Але ж гігантоманія!

2 пользователя выразил(и) благодарность Heinz_Adler за это сообщение

30 Мар 2021 23:55
 Ответить   Изменить   Поблагодарить   Не согласиться   Сообщить модератору   Ссылка 

Heinz_Adler

Киев

Анкета
Письмо

Виходили сьогодні. вітер знову не такий як хотілося б напрямок мінявся як хотів, і часто довелось чекати, коли хоч якось подуло, але були пара приємних моментів.

на одному з поривів розігнались, судячи з треккеру до 7 км/г.

трекер якось по дивному пише. можливо якось не налаштував. ще пограюсь

спочатку йшли бейдвіндом, назад вітру майже не було, розвернули генакер і якось доплентались назад ))

2 пользователя выразил(и) благодарность Heinz_Adler за это сообщение

11 Апр 2021 18:51
 Ответить   Изменить   Поблагодарить   Не согласиться   Сообщить модератору   Ссылка 
Сейчас в теме: Heinz_Adler :
Страницы: 1 2
 Ответить   Создать тему   Создать статью   Создать опрос   Создать встречу   Подписаться   Печатать 

Помещик.com » Форум » Жизнь в деревне » Стaтья: Парус на надувной лодке

Форма для быстрого ответа

Полная форма для ответа »
Время на форуме: 17 Апр 2021 08:42

© 2009-2021 Виталий и Валерия Воробьевы. Администратор