Помещик.com

Главная  Карта сайта  Форум 

Новости (22.03.2019):

 Весна 2019. Буря. Выборы

Валерия Воробьева

Я все жду, когда на дворе появятся ну хоть какие-то краски, которые можно пофотографировать и выложить. А их все нет и нет. Снег сошел, и все кругом серо-коричневое. Простор и пейзажи все равно прекрасны, и воздух, и ветер, и всходы всяких луковичных дают надежду, что скоро будет красиво, только на фото это передать не получается, потому что выходит серо и мрачно.

Разве что вот такое фото покажу:

Недавно по нашим краям прокатилась буря, про которую много показывали в новостях: там снесло, сям снесло. У нас тоже снесло, крышу со спортзала в школе, прямо со стропилами (на фото красным показано, где эта крыша раньше была). Слава Богу, никого не убило и не покалечило.

А недалеко от нас свалило огромное старое дерево. Оно упало на провода. Это был повод, кстати, посмотреть, как быстро интернет-провайдеры реагируют на подобные происшествия. Так вот, электрики свою часть починили в тот же день, а провайдеры один - только на второй день, а другой - не третий день.

Добавлено. Нашла-таки краски. Крокусы зацвели:


Работы на дворе пока мало. Из крупного: побелила деревья и выкосила противопожарную полосу вдоль границы с соседями (уже начали жечь траву, но пик пожаров обычно бывает в апреле), посеяла редиску.


У меня, похоже, начался кризис среднего возраста. Я всегда думала, что это какая-то чисто психологическая штука, и подвержены ей только всякие "несознательные личности", и уж я-то точно смогу этого избежать. Но оказывается, причина кризиса - гормональные изменения, так что и меня тоже накрыло. Пытаюсь справляться. Тяжко. Пью витамины. Великий пост очень кстати, поскольку "сей род изгоняется постом и молитвой". Хожу периодически по вечерам танцевать в одиночестве в недостроенный дом, какие-никакие, а эндорфины. Или иду рассматривать кирпичи, тоже успокаивает:


Про вибори

Пишу для своїх, тому українською.

Мені здається, що ці останні вибори побили всі рекорди по кількості бабла, вбуханого у рекламну кампанію.

Наші сайти підключені до найбільшої рекламної мережі Google AdSense, і, дивлячись на статистику тільки по наших сайтах, можна зробити висновки про ситуацію на рекламному ринку в цілому.

Усі, хто займається рекламою в Україні, за останні місяці отримали непогані прибутки завдяки передвиборчій гонці. Мало того, що всі рекламні майданчики забиті, та ще й ціна одного показу значно зросла, тому що бажаючих купити рекламу багато, а обсяги показів обмежені.

Судячи з того, що я бачу, більше за всіх на рекламу витратила Тимошенко. Це й реклама типу "Яка я гарна", а також реклама "Які вони погані". "Вони" мінялися в залежності від результатів соціологічних опитувань, зараз це Зеленський і Порошенко, у кінці 2018 р. була дуже потужна кампанія проти Гриценка. Скільки вона грошей на це витратила - страшно подумати, гроші просто шалені. Питання - чиї це гроші?

На другому місці, з великим відставанням - Порошенко. Усе так само: хвалить себе й лає основних конкурентів. Причому, реклама йде лише проти Тимошенко, оскільки за рекламу проти Зеленського платить сама Юля.

Рекламу Зеленського ми в Google AdSense не бачили, хоча на інших майданчиках він рекламується.

Решта - давно зійшли з дистанції.

Якщо комусь цікаво, ми голосуватимемо за Гриценка. Якщо у другий тур він не пройде, а буде якась комбінація з трьох кандидатів Порошенко-Тимошенко-Зеленський, то... я навіть і не знаю, що будемо робити. Чоловік просто не поїде на вибори (він голосує в Києві).

Головне, чого ми б хотіли від майбутнього президента, - щоб він прибрав усі існуючи фінансові й договірні схеми, що стоять між нами, платниками податків і споживачами різних державних послуг, та державою. Жодні реформи не врятують нашу країну, поки не буде наведено лад у судах, МВС та прокуратурі. Я не вірю, що хтось із цих трьох кандидатів буде це робити. Порошенко й Тимошенко - тому, що вони самі плоть від плоті цієї системи, а Зеленський - тому, що він просто не розуміє, в що влазить і що його тамтешні акули зжеруть. До речі, я не вірю, що "за Зеленським стоїть Коломойський", на мою думку, він діє на власний розсуд, і це лякає ще більше. Можна ризикнути і проголосувати за нього, але ціна помилки дуже висока.

Тим, хто сподівається, що 1-го квітня все нарешті закінчиться, мій чоловік дає такий прогноз: спочатку буде другий тур, потім вони будуть рахувати, судитися, тож нам доведеться все це терпіти щонайменше до початку літа, а потім почнеться парламентська виборча кампанія, і все піде по-другому колу.

Усім бобра!

Оставить комментарий

Метки: весна в деревне

Все статьи по теме:

 

    Главная  Новости

© 2009-2022 Виталий и Валерия Воробьевы
Перепечатка текста, его фрагментов или фотографий разрешается только при указании автора и активной гиперссылки на страницу с источником, не закрытой от поисковых систем.